Naar inhoud
Menu +355 (0) 42414022 [javascript protected email address] Linja Kërkim
Headerimage

Diesel Performance Improver

Permirson, redukton, pastron, lubrifikon, parandalon, eleminon, mbron

Diesel Performance Improver

Specifikimet

Segmentet

Autovetura, Transport komercial

Shkarko TDS

Përfitimet

 • Pastron të gjithë sistemin e karburantit duke përfshirë injektorët
 • Rrit numrin e oktaneve
 • Rivendos fuqinë dhe performancën
 • Përmirëson djegien dhe redukton konsumin e karburantit
 • Mbron sistemin e karburantit nga korrozioni
 • Zvogëlon emetimin e gazrave të rrezikshëm
 • Lubrifikon pompën e karburantit të naftës në rast të karburantitme sufur të ulët

Përshkrimi

Rymax Diesel Përmirsuesi i Performances është një aditiv multifunksional për naftë që pastron sistemin e karburantit, rrit numrin e oktaneve dhe rikthen fuqinë dhe performancën. Përmban një aditiv lubrifikant për të lubrifikuar pompën e naftës dhe karburantin në rast të një karburanti me sulfur të ulët.

Si ta përdorni? 
Për të gjithë motorët me naftë (përfshirë motoret me injeksion direkt) me ose pa ngarkuesa turbo që operojnë me lëndë djegëse diesel të ulët ose normal të sufurit. 

Dozimi 
Hidh përmbajtjen e një shisheje në rezervuarin e karburantit para se ta mbushni atë me naftë. Ky Përmirsues i Performances është i përshtatshëm për të gjithë motorët me naftë (përfshirë motoret me injektim direkt) me ose pa turbina që operojnë në lëndë djegëse diesel të ulët ose normal të sufurit. 

Në dispozicion në

 • 80ML
 • 120ML
 • 0.25L
 • 0.3L
 • 0.4L
 • 0.5L
 • 1L
 • 4L
 • 5L
 • 20L
 • 60L
 • 205L
 • 1000L
 • 0.4kgs
 • 18kgs
 • 180kgs

Këshilltar i Vajit

Për çfarë lloj mjeti keni nevojë për lubrifikantë?

Kërkuesi Për Vaj Të Ngjashëm

Për çfarë lloj marke keni nevojë për një vaj të ngjashëm?
Kërkim

Gjetës i Specifikimeve

Për çfarë lloj specifikimesh po kërkoni?
Kërkim
E drejta e autorit © 2020 Rymax Lubricants
  Mbyll

  Cookie-settings

  Rymax Lubricants uses cookies to ensure an optimal userexperience.

  We would like to ask your permission to place cookies.

  More information.

  Accept Decline