Naar inhoud
Menu +355 (0) 42414022 [javascript protected email address] Linja Kërkim
Headerimage

Hand Cleaner

Solucion pastrimi

Hand Cleaner

Specifikimet

Segmentet

Miniera, Transport komercial, Motoçikletë, Autovetura, Agrikulturë, Marinë, Gara, Industri

Shkarko TDS

Përfitimet

Përfitimet për këtë produkt nuk janë caktuar ende.

Përshkrimi

Pastruesi i duarve rymax është një pastrues pa tretës i cili është një nga më efektivët në heqjen e ndotjes industriale. Eleminon me shpejtësi të gjitha llojet e ndotjes për të siguruar pastrim efektiv. Për shkak të ekstrakteve të Aloe Vera dhe vajit Jojoba, ky pastrues duarsh pastron dhe hidraton duart dhe parandalon acarimin e lëkurës. Formuluar me aromë të këndshme të freskët të portokallit. 

Përdorimi 
Aplikoni një sasi të vogël të pastruesit të duarve në duar të thata, fërkojeni butësisht deri sa papastërtitë të largohen. Shplajini duart me ujë të ngrohtë ose të ftohtë dhe përsëritni nëse është e nevojshme. Mbani paketimin e mbyllur mirë dhe ruani në temperatura të freskëta, por jo të ftohta.

Në dispozicion në

 • 80ML
 • 120ML
 • 0.25L
 • 0.3L
 • 0.4L
 • 0.5L
 • 1L
 • 4L
 • 5L
 • 20L
 • 60L
 • 205L
 • 1000L
 • 0.4kgs
 • 18kgs
 • 180kgs

Këshilltar i Vajit

Për çfarë lloj mjeti keni nevojë për lubrifikantë?

Kërkuesi Për Vaj Të Ngjashëm

Për çfarë lloj marke keni nevojë për një vaj të ngjashëm?
Kërkim

Gjetës i Specifikimeve

Për çfarë lloj specifikimesh po kërkoni?
Kërkim
E drejta e autorit © 2020 Rymax Lubricants
  Mbyll

  Cookie-settings

  Rymax Lubricants uses cookies to ensure an optimal userexperience.

  We would like to ask your permission to place cookies.

  More information.

  Accept Decline