čeština
Headerimage

Speciální projekt ambasadora Rymax Fredrica Aasbø

Chcete vědět, co dělá náš Rymax ambasador Fredic Aasbø? Čtěte dál, abyste zjistili, co dělá v Hollywoodu a na jakém speciálním projektu s Rymaxem pracuje!

V návaznosti na velmi úspěšnou sezónu 2018, ve které získal šest vítězství po celém světě, se Fredric Aasbø nedávno ujal vzrušujícího, nového dobrodružství ...

Před několika týdny zazvonil telefon a byl to velký hollywoodský filmový producent, který se ozval s nabídkou. Už o čtyři hodiny později byl Fredric na cestě do Florencie, kde spolupracoval se světoznámým režisérem Michaelem Bayem (film "Transformers") na kouscích pro nový film. Velký rozpočet a dobrý režisér, představovaly vzrušující kombinaci velkých kaskadérských kousků a všestranných akcí. Film bude do kin uveden příští rok.

Hollywoodská kaskadérská práce přišla uprostřed hektického období pro norského driftera. Tým má zatím jednu z nejlepších sezon ve Formuli Drift: dvě vítězství, pět pódií a jen 4 body od titulu mistra šampionátu.

V Evropě Fredric a jeho tým propagovali Rockstar Energy Drink, Icom Toyota Express Service 86-X na Gatebilu a na dalších velkých akcích v Evropě.

Po čtyřech vítězstvích na Gatebilu, včetně vítězství v kategorii Super 3 s týmem Toyota, vítězstvím Gymkhana Grid, závodům v Jižní Africe, byla hlavní událost v úvodním závodě Drift Shifters v Liverpoolu.

Drift Shifters, nejvýznamnější driftová akce, která se kdy v Evropě konala, představila dvanáct vybraných drifterů, jezdících na speciálně připraveném drifterském okruhu, přímo v centru města Liverpool. Tým se umístil na třetím místě na prvním ročníku Drift Shifters.

"Toto umístění na stupních vítězů nebylo snadné, protože bylo potřeba neustále měnit nastavení diferenciálů mezi jednotlivými jízdami v drsných ulicích Liverpoolu," řekl Fredric. Uvolněná atmosféra, kamarádství mezi všemi řidiči a pochvaly za nejlepší zvuk motoru našeho 86-X činili tuto akci opravdu speciální. Velice děkuji Mad Mikeovi a jeho teamu za tuto neuvěřitelnou akci!

Fredric a Rymax Lubricants uvedou na Oslo motor show v Norsku o víkendu 26. - 28. října debut velmi zvláštního projektu Hot Rod.

„Tato stavba je založena na deset let staré myšlence, kterou jsem konečně převedl do reality. I když jsem zaneprázdněn šampionátem v USA, můj norský tým tvrdě pracuje na dokončení stavby. Nemůžu se dočkat, až světu ukážeme, co jsme vytvořili. “

"Velké díky všem našim partnerům a přátelům za neuvěřitelný rok 2018."