Naar inhoud
Menu +355 (0) 42414022 [javascript protected email address] Linja Kërkim
Headerimage

Posidon XT SAE 5W/30

Vaj motori i plotë sintetik

Posidon XT SAE 5W/30

Specifikimet

 • ACEA A3/B4
 • API CF
 • API SL
 • BMW LL-01
 • GM-LL-A-025
 • GM-LL-B-025
 • MB 229.5
 • VW 502.00
 • VW 505.00

Segmentet

Përfitimet

 • Stabiliteti termo-oksidativ i jashtëzakonshëm
 • Redukton veshjen e motorit dhe llustrimin
 • Ekonomia e karburantit
 • Vetitë e shkëlqyera të temperaturës së ulët për të siguruar lëvizjen e lehtë edhe në dimër të ftohtë.

Përshkrimi

Vajrat motorike me performancë të lartë të makinave të pasagjerëve, të formuluara nga stoqet e bazës sintetike me cilësi të lartë dhe teknologjinë shtuese të përparuar. Varg jonë Syrinx përbëhet nga përzierje gjysmë sintetike, SAE 10W / 40 dhe tre blends sintetike të plotë. Syrinx është zhvilluar posaçërisht për të gjithë motorët modernë turbocharged, high output benzinë dhe diesel të makinave të pasagjerëve, SUVs, furgonë të lehta dhe kamionë. Syrinx është projektuar për të ofruar një jetë të gjatë shërbimi dhe minimizon depozitat në motor dhe turbocharger për të siguruar fuqinë e motorit të vlerësuar dhe çift rrotullues.

Vajrat Posidon XT janë të dizajnuara që të tejkalojnë specifikimet e fundit të industrisë dhe kërkesat e mbushjes së shërbimit të prodhuesve të mëdhenj të makinave. Rekomanduar për të gjitha mjetet moderne duke përfshirë performancën e lartë, turbocharged, multi valve, benzinë injeksion direkt dhe motorët me naftë të makinave të pasagjerëve. Syrinx tejkalon kërkesat e makinave moderne të pasagjerëve evropiane, të Amerikës së Veriut dhe të Japonisë, duke përfshirë makinat e garave me benzinë.

Në dispozicion në

 • 80ML
 • 120ML
 • 0.25L
 • 0.3L
 • 0.4L
 • 0.5L
 • 1L
 • 4L
 • 5L
 • 20L
 • 60L
 • 205L
 • 1000L
 • 0.4kgs
 • 18kgs
 • 180kgs

Këshilltar i Vajit

Për çfarë lloj mjeti keni nevojë për lubrifikantë?

Kërkuesi Për Vaj Të Ngjashëm

Për çfarë lloj marke keni nevojë për një vaj të ngjashëm?
Kërkim

Gjetës i Specifikimeve

Për çfarë lloj specifikimesh po kërkoni?
Kërkim
E drejta e autorit © 2020 Rymax Lubricants
  Mbyll

  Cookie-settings

  Rymax Lubricants uses cookies to ensure an optimal userexperience.

  We would like to ask your permission to place cookies.

  More information.

  Accept Decline